Švýcarská půjčka

Švýcarská půjčka rychle na účet

Shrnutí vlastností: nebankovní, rychlá do 30 minut, online, max 15000 Kč, bez zaměstnaneckého poměru

POZASTAVENO - ZKUSTE KAMALI NEBO COFIDIS - VÍCE INFO

Švýcarská půjčka bez doložení příjmu

rychla svycarska pujcka

Rychlá Švýcarská půjčka spolu s nabídkou od ViaSMS patří k těm nejrychlejším na českém trhu. Do 5 minut od odeslání žádosti dostanete zprávu o výsledku posouzení / schválení žádosti, příp. i peníze, pokud máte účet u stejné banky, jako poskytovatel.

index

Švýcarská půjčka, respektive nabídka malého spotřebitelského úvěru, nepožaduje potvrzení o zaměstnání ani doložení příjmu. Lze ji splatit předčasně bez sankčních poplatků.

Jedinou nevýhodou může být maximální částka, o kterou může zájemce zažádat. Pokud je 5000 (v případě, že si půjčujete poprvé) nebo 10000 Kč částka, která řeší Vaše aktuální potřeby a požadavky, zvažte odeslání úplně a přesně vyplněné online žádosti. Určitě se vyplatí porvnat ji s podobnými - v každém případě prověřte ostatní nabídky poskytovatelů ve skupině tak zvaných "první zdarma". Skupina velmi podobných, přesněji srovnatelných, nabídek se rozrostla na celkových 13 nabídek, ze kterých lze vybírat a to i v případě, že půjčku urgentně nepotřebujete. Proč? Je možné, že si potřebujete ""vylepšit" záznamy v registrech. V nich se evidují všechny transakce a to včetně těch úspěšně a včas ukončených. "První zdarma" je tak zajímavou možností, jak registry "naplnit / vylepšit" pozitivními záznamy a vybudovat si tak pozici pro budoucí žádosti o větší částky s vyšší pravděpodobností jejich získání, případně i s lepšími úrokovými podmínkami:

Podobné půjčky

Pokud Vám některá z vlastností úvěru nevyhovuje, můžete zkusit podobné nabídky s trochu odlišnými parametry: je tu možnost půjčit si 3000 - 7000 Kč s rychlým převodem nebo naopak vyšší částku do 150000 Kč od Tommi Stachi. Obě zmíněné půjčky zachovávají základní vlastnost rychlého převodu peněz do 30 minut od okamžiku odeslání a schválení Vaší online žádosti. Pro všechny nabídky z tohoto výběru platí, že pravděpodobnost schválení bude tím vyšší, čím nižší je Vámi požadovaná částka.

prvni pujcka zdarma

DRUHPARAMETRY
Minimální3000 Kč
Maximální10000 Kč (první maximálně 5000 Kč)
Splatnost15 až 30 dní
Bankovní účtydo 30 minut: ČS, ČSOB, FIO banka, KB, Moneta, Sberbank, Raiffeisen, Uni Credit
Ostatní bankydo 2 pracovních dnů
Způsob poukázánína bankovní účet žadatele
Musí být zaměstnanecNE, NETRVÁ na zaměstnaneckém poměru
Minimální příjemNE, NEPOŽADUJE doklad o minimálním příjmu
Doložení příjmuNE, doklad o minimálním příjmu NENÍ PODMÍNKOU
Bez registruNE - CEE, POŽADUJE kladný výsledek kontroly registru dlužníků
První zdarmaNE, bohužel si NELZE PŮJČIT poprvé ZDARMA
RPSNv závislosti na požadované částce
DokumentyPOŽADOVANÉ DOKLADY: kopie občanského průkazu + druhý doklad
Účelbezúčelová, o o použití peněz rozhoduje úspěšný žadatel
Rychlost / délka vyřízenítypicky do 5 minut
Komplet online?ANO, vše lze vyřídit online z počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, neúčtuje sankční poplatky za předčasné splacení
Občanstvípro občany České republiky s trvalým bydlištěm v ČR
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PodobnáCreditLimit
ŽÁDOSTPOZASTAVENO .. ZKUSTE PODOBNĚ RYCHLOU KAMALI

Reprezentativní příklad: na stránkách poskytovatele v závislosti na požadované částce a době splácení

Zdroj: Švýcarská, květen 2020

Další z nabídek, která nevyužívá masivní reklamy a to i přesto, že svými vlastnostmi může úspěšně konkurovat. Poskytovatel se rozhodl stáhnout nabídku z masivních kampaní a spoléhá dále na to, že opravdu vážný zájemce si nabídku na českém Internetu dohledá sám. Do nejčastěji využívaných vyhledávačů v České republice stačí zadat přesný název nabídky. Nabídka za pokus stojí a to zvlášť v případech, kdy je zájemce limitován pravidelným příjmem nebo záznamy v rejstříku. Využít nabídku se vyplatí v případě, kdy škody plynoucí z nedostatku financí nebo zisk z obchodní příležitost převyšují náklady / zaplacené úroky. Zkuste si nabídku dohledat sami, například pomocí těch nejznámějších vyhledávačů působících na českém trhu jako je Google, Seznam, Bing nebo těch nejnovějších - Zapmeta, Visymo a mnoha a mnoha dalších, často i rychlejších a přesnějších.


Pujcka