Půjčka | podobné půjčky v meníčku

Půjčka ve výběrech podle vlastností

Podobná nebankovní půjčka ve skupinách se srovnatelnými vlastnostmi

Půjčka převáděná nejpozději do hodiny od posouzení a schválení

.. na bankovní účet úspěšného žadatele. V horní liště, v meníčku ve skupinách najdete jen a pouze ty nejrychlejší a navzájem podobně nastavené a porovnatelné půjčky zařazené podle srovnatelných vlastností jako je rychlost schvalování, výše částky, požadovaná dokumentace a doklady apod. Jde o spotřebitelské úvěry převáděné na bankovní konto zájemce od společností s licencí ČNB k poskytování spotřebitelských úvěrů aniž by současně byly držiteli licence bankovní. Ve výběrech s podobnými nebo shodnými vlastnostmi pro snadnější a rychlejší výběr najdete jen takové, jejichž vlastnosti odpovídají a shodují se alespoň v jednom parametru uvedeném v názvu výběru.

Pravděpodobnost rychlého schvalování žádostí pro odlišná označení

Pravděpodobnost schválení žádosti o nebankovní půjčku klesá s rostoucí částkou, o kterou zákazník žádá. Tzn., že čím vyšší je požadovaná částka, tím nižší je pravděpodobnost, že žádost bude kladně a rychle vyřízena. Nejrychleji si půjčíte, přesněji, nejrychlejší schválení žádosti s vyšší pravděpodobností nastane u tak zvané "první zdarma", která má ze své podstaty prvé půjčky novému a neznámému zákazníkovi omezenu horní částku, o kterou lze požadat. Přesto si můžeme poprvé půjčit až 30000 Kč naprosto bezplatně a bezúročně, to jest s úroky a poplatky na absolutní nule, s tím, že schválené a převedené peníze můžeme používat po dobu až 35 dnů.

První naprosto zadarmo a to i s nulovými příjmy

Jako prvou a zvýhodněnou, to jest zcela bezúročně a s nulovými poplatky za kontrolu a schválení online žádosti, prezentuje svoji půjčku pro nově příchozí zákazníky celkem patnáct společností. Bezúčelovou půjčku ve zmíněných případech klienti získají jak s nulovou RPSN (roční procentuální sazba nákladů), tak výsledným úrokem rovným nule (0%). Úspěšný žadatel splatí přesně a jen tolik, kolik si půjčil. Stejně tak ve všech případech poskytovatelé slibují zprávu o posouzení žádosti nejpozději do 30 minut od okamžiku odeslání správně vypněného formuláře. V případě, že má zákazník i poskytovatel spotřebitelského úvěru svůj účet ve stejné bance, dorazí schválený obnos do banky během několika minut od okamžiku následujícím po vyhodnocení a odsouhlasení. Pokud si půjčujeme poprvé, máme možnost využívat jednotlivé nabídky POSTUPNĚ a získat tak s podobnou půjčkou navíc pár tisíc korun na dobu téměř šesti měsíců, aniž bychom zaplatili jednu jedinou korunu navíc nad námi původně zapůjčenou částku. Mezi uvedenými půjčkami jsou i takové, které netrvají na hlavním nebo vedlejším zaměstnaneckém poměru žadatelů. UPOZORNĚNÍ: Je třeba dát pozor na dodržení všech smluvních ujednání a především na včasnost splacení, tj. na datum připsání splácené částky na účet potenciálních poskytovatelů. Při překročení dohodnutého data splatnosti hrozí možnost / sankce naúčtování plné sazby úroků i poplatků. DODRŽET TERMÍN SPLÁTEK SE VYPLÁCÍ!

Splácení každého finančního závazku se VŽDY zaznamenává v několika registrech dlužníků. Včasné splacení poskytnutých a využitých úvěrů včetně těch prvních bezúročných tak může vytvořit řadu pozitivních záznamů a následně i možnost půjčovat si v budoucnosti nejen levněji, ale hlavně větší částky za lepších, přijatelnějších a schůdnějších úrokových podmínek

Aktuální nabízené akce k půjčce

Řada poskytovatelů svou hlavní půjčku v průběhu standardních 12 měsíců přizpůsobuje a vypisuje časově omezené slevové nebo propagační akce, během kterých je možné ke schválené půjčce získat další výhody, ke kterým patří slevy na úrocích, zájezdy nebo nákupní poukazy. Řazení jednotlivých časově omezených příležitostí na úvodní domovské stránce odpovídá jejich popularitě, frekvenci a způsobu jejich vyhledání na velkých a známých vyhledávačích: Google, Seznam, Bing, Yahoo nebo Zapmeta a řada dalších a nově i nabízeným a probíhajícím akcím, jako jsou soutěže o výhry, slevy na úrocích pro budoucí půjčku a podobně. Způsob vyhledávání se během měsíců hodně mění, například v období vánočních svátků nebo dovolených je typický způsob hledání zcela odlišný od běžného / standardního zadávání vyhledávacího dotazu v průběhu školního roku. Aktuální řazení tak odráží i některé ze zmíněných velkých / zásadních změn typického pro běžná období běžného roku. Děkujeme za pochopení.

.

Během nejbližších týdnů přijdou na řadu nové webové stránky, menší a rychlejší, nikoli hezčí nebo zajímavější. Jsme totiž přesvědčeni, že ti, kdo hledají finanční injekci by neměli platit ještě navíc za mobilní data, která hledáním férové, schůdné a vhodné nabídky spotřebovávají. Díky za dosavadní návštěvy, prokliky, vyplněné formuláře žádostí, pochopení a především trpělivost. Ještě jednou přejeme hezký a úspěšný den všem.