Půjčka pro podnikatele a OSVČ

Půjčka pro podnikatele a OSVČ

Shrnutí vlastností: maximálně 30000 Kč, do 5 minut od dodání podkladů, bez doložení příjmu, bez registru

VYPLNIT ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Půjčka pro podnikatele / OSVČ schvalovaná do 5 minut od dodání podkladů k žádosti patří mezi často vyhledávané spotřebitelské úvěry bez ručitele, registru i dokladu o příjmu ze zaměstnaneckého poměru

Půjčka pro podnikatele a OSVČ do 30000 Kč

novacredit

Po vyplnění žádosti a dodání / zaslání kopie občanského průkazu + druhého dokladu s fotografií Vám společnost NovaCredit odešle výsledek posouzení žádosti. V případě schválení žádosti o půjčku bude částka ihned převedena na bankovní účet úspěšného žadatele. Doba vyřízení a převodu peněz je podobná jako u srovnatelných půjček na titulní stránce, to jest maximálně 30 minut od okamžiku odeslání a následného schválení online žádosti. Pokud neuspějete a jste ochotni využít byt, dům nebo osobní automobil jako zástavu, je tu možnost oproti jejich aktuální tržní hodnotě získat půjčku určenou podnikatelům s úrokem začínajícím okolo 5,9%. Počítejte s tím, že na její vyřízení budete potřebovat 3 až 4 pracovní dny, během kterých bude zpracování odhad aktuální tržní ceny nemovitosti. V některých lokalitách jako je Praha, Brno, Plzeň a dalších je doba potřebná pro odhad kratší, cenové mapy těchto lokalit jsou dostatečně známé a prověřené. Proto právě v Praze a dalších městech můžete od uvedené lhůty odečíst 2 až 3 pravoní dny.

Alternativní možnosti financování

V každém případě prověřte možnosti tak zvané "první půjčky zdarma".. číst dále

prvni zdarma

DRUHPARAMETRY
Minimální částka5000 Kč
Maximální částka30000 Kč
Splatnost3 - 12 měsíců
Bankovní účtyČeská spořitelna - POZOR! Pouze jediný účet (říjen 2018)
Poukázánína bankovní účet ihned po schválení online žádosti
Délka vyřízenído 5 minut od dodání požadovaných dokladů
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU
Minimální příjemNE, NENÍ POTŘEBA dokládat minimální příjem ze zaměstnání
Doložení příjmuNE, schválení žádosti NENÍ PODMÍNĚNO doložením příjmu
Bez registruANO, poskytovatel NETRVÁ na čistém záznamu v registrech dlužníků
První zdarmaNE, bohužel není možné půjčit si poprvé zcela zdarma
Nutná registraceANO, registrace JE PODMÍNKOU
Potřebné dokumentyobčanský průkaz + druhý osobní doklad s fotografií
Ručitel / ručeníNE, není třeba shánět spoluručitele
Účelbezúčelová, o použití rozhoduje příjemce půjčky
Komplet online?ANO, z počítače, mobilu nebo tabletu po dodání podkladů
Předčasné splacení zdarmaANO, NEÚČTUJE SANKCE za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, ÚČTUJE SI POPLATEK za posouzení žádosti
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah21+
Bankovní účetano, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PODOBNÁFerratum Bank
ŽÁDOSTvyplnit online žádost

Zdroj: webové stránky poskytovatele, červen 2020

Další z nepříliš známých a málo propagovaných nabídek spotřebitelského úvěru. Svými vlastnostmi včetně minimální a maximální hranice těm neznámějším a nejhledanějším konkurovat může, netrvá na obsáhlé a detailní dokumentaci pro žádost. Za pokus rozhodně stojí - držíme palce.

Pokračování: .. aktuálních (to jest právě teď platných) třináct nabídek, ze kterých lze vybírat, a to i v případě, že peníze / půjčku urgentně nepotřebujete. Proč? V tak zvaných registrech dlužníků (BRKI, NRKI, Solus a další) se evidují všechny transakce a to včetně těch úspěšně a včas splacených a uzavřených. "První půjčka zdarma" je tak zajímavou možností, jak bankovní i nebankovní registry "naplnit / vylepšit" pozitivními záznamy a vybudovat si tak lepší pozici pro potenciální budoucí žádosti o půjčky s výrazně vyššími částkami a s vyšší pravděpodobností jejich získání, případně i lepšími úrokovými podmínkami. Postup, kdy soukromá osoba takto "pracuje" s cizími / zapůjčenými penězi i bez jejich aktuální potřeby je občas nazývána jako "zvyšování bonity a budování pozitivní finanční historie". V západních ekonomikách jde o běžnou praxi, jejímž smyslem je prokázat ochotu a schopnost zákazníka dodržet smluvní ujednání a splatit své finanční závazky. Nabídka zapůjčení peněz zcela bezúročně a bez poplatků, to jest úplně zadarmo, a navíc do několika desítek minut od odeslání online žádosti, takovému postupu nahrává.