Rychlá půjčka na účet do hodiny

Rychlá půjčka na účet ihned

Shrnutí vlastností: max 50000 Kč, nebankovní, online, do 30 minut, bez doložení příjmu

UPOZORNĚNÍ: nízká pravděpodobnost schválení online žádosti. Prohlédněte si i ostatní bez registru a bez příjmu

VYPLNIT ONLINE ŽÁDOST - KALKULAČKA

Rychlá půjčka ihned na účet bez příjmu

Rychlá, se schválením online žádosti do několika minut a s následným okamžitým a rychlým převodem peněz do banky žadatele nevyžaduje doložení / doklad o příjmu ze zaměstnaneckého poměru. Poskytovatel nabízí až 10 000 Kč rychlým převodem na bankovní účet žadatele do 5 minut po schválení žádosti, které samotné zabere typicky 10 až 20 minut. První může být pro nového zákazníka zcela zdarma, což znamená, že novým zákazníkům nebude poprvé účtován poplatek za vyřízení půjčky ani úroky ze zapůjčené částky. I když je poprvé zdarma přesto je navíc také jednou z nejrychlejších nabídek spotřebitelských úvěrů na českém trhu. Bez úroků a bez poplatku bude JEN A POUZE za předpokladu, že bude splacena včas. V případě zpoždění se splátkou budou úroky i poplatky započítány v plné výši. Pokud potřebujete vyšší částku než je právě zmíněných deset tisíc, prohlédněte si vlastnosti a podmínky pro poskytnutí u její sesterské nabídky, kde je možné žádat až o dvacet tisíc. Pokud Vaše online žádost nebude schválena, je tu ještě konkurence, například Kamali.

zdarma

Hlavní výhodou těto rychlé půjčky je rychlost, žádný požadavek na povinnost dokládat zaměstnanecký poměr, případně minimální příjem ze zaměstnaneckého poměru ani potřeba shánět spoluručitele. NEZAPOMEŇTE: Pro nové klienty je ta první zcela bez úroku a bez poplatku za poskytnutí, tj úplně zdarma = 0% RPSN, 0% úrok a to až do výše 9000 Kč. V případě schválení pak platí, že kolik si půjčíte, tolik také splatíte. Jedinou podmínkou je splatit půjčku včas

Rychlá půjčka 500 až 10 000 Kč bez doložení příjmu ihned na účet

DRUHPARAMETRY
Minimální částka2500 Kč
Maximální částkanově 50000 Kč
Splatnost7 - 45 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, KB, Raiffeisen BANK
Rychlost vyřízenítypicky do 10 min
PoukázáníSloženka | ihned na bankovní účet žadatele
Zaměstnanec?NE, NEVYŽADUJE zaměstnanecký poměr
Minimální příjemNE, doložení příjmu NENÍ podmínkou pro schválení
Doložení příjmuNEPOŽADUJE doklad o minulých příjmech, NENÍ podmínkou
Bez registruNE, předpokládá kladný výsledek kontroly registru dlužníků
První zdarmaANO, 9 000 u sesterské půjčky do 20000 Kč
Nutná registraceNE, jedna z mála nebankovních, které NETRVAJÍ NA REGISTRACI
Potřebné dokumentynevyžaduje se
RPSN2304% - 14299%
RUČITEL / RUČENÍNE, není třeba shánět spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje úspěšný žadatel
Komplet online?ANO, vše vyřídíte z počítače, mobilu nebo tabletu
Předč. splacení zdarmaANO, NEÚČTUJE sankční poplatky za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutípoplatky až až u žádostí nad 9 000 Kč
Výhodyprvní půjčka až 5000 Kč, bez příjmu
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah21 - 75 let
Bankovní účetANO, bez bankovního účtu TO OPRAVDU NEPŮJDE
PODOBNÁŠvýcarská půjčka | Půjčka7 | Zkuste si půjčit od lidí.
ŽÁDOSTVYPLNIT ONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad (* stránky poskytovatele, květen 2020) 5000 Kč na 31 dnů: "5500 Kč na 31 dnů, celková výše všech plateb bude 7370 Kč, z toho poplatek za schválení a poskytnutí úvěru celkem 1870 Kč. Výpočet je založen na roční úrokové sazbě ve výši 400 % a platbě celé dlužné částky v jedné splátce ve výši 7370 Kč."

Reprezentativní příklad půjčky Credit Limit (*) 25000 Kč na 31 dnů: "Pokud dojde k čerpání půjčky 25000 Kč, zákazník uhradí poplatky a úrok ve výši 34 803 Kč. Celková částka, kterou zákazník musí uhradit, je 59803 Kč. * Platí pro první čerpánou půjčku, které je bez poplatku. Prvních 30 dnů poskytovatel neúčtuje denní úroky."

Zdroj (*): 10000 Kč od Ferratum do 15 minut, první půjčka bez úroku a poplatku až na 31 dnů

Kdy bude půjčka opravdu rychlá? Opravdu dorazí na účet do hodiny?

NEZAPOMEŇTE - tak zvaná "rychlá půjčka" může být a bude rychlá JEN A POUZE v případě, že žadatel využívá služby stejné banky jako poskytovatel nebankovního spotřebitelského úvěru. Pokud žádáte o rychlou půjčku, potřebujete ji rychle a k tomu potřebujete i velmi rychlý bankovní převod. Pokud máte nebo jste si zřídili účty ve stejné bance jako poskytovatel, zabere převod převod schválené částky jen několik málo minut. V případě převodu schválené částky do jiné banky, bude celá transakce trvat minimálně jeden pracovní den a slibovanou a schválenou sumu tak nemůžete na účet obdržet "do hodiny".

16x rychlá půjčka s převodem na účet do hodiny

Ferratum nabízí velmi rychlé převody schválené částky půjčky na bankovní účty v České spořitelně, Komerční bance a Raiffeisen bance. Pokud máte své účty u jiné banky, než jsou uvedeny u nabídky v přehledu vlastností, prověřte dalších 15 nabídek rychlé půjčky s garancí převodu nejpozději do hodiny, u 8 nabídek dorazí schválená částka typicky do 30 minut. Dále je tu možnost vybírat mezi nabízenými půjčkami setříděnými podle bankovních účtů - vybírat tak budete jen mezi těmi, které slibují a současně i mohou garantovat opravdu rychlý bankovní převod schválené částky. Zákazník tak bude moci disponovat s penězi o několik dnů déle.