Rychlá online půjčka ihned na účet do hodiny

Online půjčka na účet ihned

Shrnutí vlastností: max 50000 Kč, nebankovní, online, do 30 minut, bez doložení příjmu

UPOZORNĚNÍ: nízká pravděpodobnost schválení online žádosti. Prohlédněte si i ostatní bez registru a příjmů

VYPLNIT ONLINE ŽÁDOST - KALKULAČKA

Půjčky bez dokladu o příjmech

Rychlá, se schválením online žádosti do několika minut a s následným okamžitým a rychlým převodem peněz do banky žadatele nevyžaduje dokládání / doklad o příjmech z trvalého zaměstnaneckého poměru. Nebankovní poskytovatel nabízí až 10 000 Kč rychlým převodem na bankovní účet žadatele do 5 minut po schválení žádosti, které samotné zabere typicky 10 až 20 minut. První může být pro nového zákazníka zcela zdarma, což znamená, že novým zákazníkům nebude poprvé účtován poplatek za vyřízení půjčky ani úroky ze zapůjčeného obnosu. I když je ta prvá zdarma, přesto je navíc také jednou z nejrychlejších nabídek spotřebitelských úvěrů na českém trhu. Bez úroků a poplatku bude JEN A POUZE za předpokladu, že je splacena včas. V případě zpoždění se splátkou budou úroky i poplatky započítány v plné výši. Pokud potřebujete vyšší částku než je právě zmíněných deset tisíc, prohlédněte si vlastnosti a podmínky pro poskytnutí u její sesterské nabídky, kde je možné žádat až o dvacet tisíc. Pokud Vaše online žádost nebude schválena, je tu ještě konkurence, například Kamali.

zdarma pujcka

Hlavní výhodou těto rychlé půjčky je rychlost, žádný požadavek na povinnost dokládat zaměstnanecký poměr, případně minimální příjem ze zaměstnaneckého poměru ani potřeba shánět spoluručitele. NEZAPOMEŇTE: Pro nové klienty je ta prvá zcela bez úroku a poplatků za poskytnutí, tj úplně zdarma = 0% RPSN, 0% úrok a to až do výše 9000 Kč. V případě schválení pak platí, že kolik si půjčíte, tolik také splatíte. Jedinou podmínkou je splatit půjčku včas

Rychlá půjčka 500 až 10 000 Kč bez doložení příjmů na bankovní účet

DRUHPARAMETRY
Minimální částka2500 Kč
Maximální částkanově 80000 Kč na splátky
Splatnost7 - 45 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, KB, Raiffeisen BANK
Rychlost vyřízenítypicky do 10 min
PoukázáníSloženka | obratem na bankovní účet úspěšného žadatele
Zaměstnanec?NE, NEVYŽADUJE zaměstnanecký poměr
Minimální příjemNE, doklad o celkových příjmech NENÍ podmínkou pro zpracování
Doložení příjmůNEPOŽADUJE dokladování o minulých příjmech, NENÍ nutné
Bez registruNE, předpokládá kladný výsledek kontroly registru dlužníků
První zdarmaANO, 9 000 u sesterské půjčky do 30000 Kč
Nutná registraceNE, jedna z mála nebankovních, které NETRVAJÍ NA REGISTRACI
Potřebné dokumentynevyžaduje se
RPSN2304% - 14299%
RUČITEL / RUČENÍNE, není třeba shánět spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje úspěšný žadatel
Komplet online?vše vyřídíte z počítače, mobilního telefonu nebo tabletu
Předč. splacení zdarmaNEÚČTUJE sankční poplatek za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutípoplatky až u žádostí nad 9 000 Kč
Výhodypoprvé půjčka až 5000 Kč, není třeba dokladovat celkové příjmy
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah21 - 75 let
Bankovní účetvlastnictví bankovního účtu JE PODMÍNKOU
PODOBNÁŠvýcarská půjčka | Půjčka7 | Zkuste si půjčit od lidí.
ŽÁDOSTVYPLNIT ONLINE ŽÁDOST

Půjčka a její reprezentativní příklad (* stránky poskytovatele, duben 2021) 5000 Kč na 31 dnů: "5000 Kč, celková výše všech plateb bude 7370 Kč, z toho poplatek za odsouhlasení a poskytnutí úvěru celkem 1870 Kč. Výpočet je založen na roční úrokové sazbě ve výši 400 % a platbě celé dlužné částky v jedné splátce ve výši 7370 Kč."

Reprezentativní příklad "sesterské" půjčky (*) 25000 Kč na 31 dnů: "Pokud dojde k čerpání půjčky 25000 Kč, zákazník uhradí poplatky a úrok ve výši 34 803 Kč. Celková částka, kterou klient uhradí, je 59803 Kč. * Platí pro prvou čerpanou půjčku, které je bez poplatků. Prvních 30 dnů poskytovatel neúčtuje denní úroky."

Zdroj (*): 10000 Kč od Ferratum do 15 minut, prvá půjčka bez úroku a poplatků až na 31 dnů

Kdy jsou půjčky opravdu rychlé? Dorazí za hodinu?

NEZAPOMEŇTE - tak zvané "půjčky rychle" mohou být a budou rychlé JEN A POUZE v případě, že žadatel využívá služby stejné banky jako poskytovatel nebankovního spotřebitelského úvěru. Pokud žádáte o rychlou půjčku, potřebujete ji okamžitě. K půjčce potřebujete i velmi rychlý bankovní převod. Pokud máte nebo jste si zřídili účty ve stejné bance jako poskytovatel, zabere připsání částky jen několik málo minut. V případě převodu odsouhlasené sumy do jiné banky, zabere celá transakce minimálně jeden pracovní den a slibovanou a schválenou sumu tak nemůžete na účtu najít za hodinu.

16x rychlých půjček s převodem na účet

Ferratum nabízí velmi rychle prováděné převody obnosu půjčky na bankovní účty v České spořitelně, Komerční bance a Raiffeisen bance. Pokud máte své účty u jiné banky, než jsou uvedeny u nabídky v přehledu vlastností, prověřte dalších 15 nabídek půjčky s garancí převodu nejpozději do hodinky, u 8 nabídek dorazí schválená částka typicky do 30 minut. Dále je tu možnost vybírat mezi nabízenými půjčkami setříděnými podle bankovních účtů - vybírat tak budete jen mezi těmi, které slibují a současně i mohou garantovat skutečně rychlý bankovní transfer schválené částky. Zákazník tak bude moci disponovat s penězi o několik dní déle.