Japonská půjčka ihned na účet

Japonská půjčka ihned

Shrnutí vlastností: komplet online, první zdarma, odpověď do 60 vteřin, na účtu do 10 minut

Japonská půjčka ihned na účet 15000 Kč

Japonka

Až 15000 Kč ihned na účet i bez doložení příjmu

Japonská nebankovní půjčka od společnosti HC, od února 2018 Kamali, nabízela až 15000 Kč s převodem na účet do 10 minut od okamžiku posouzení a následného schválení online žádosti a to na dobu až 30 dní. Další, často hledanou, výhodou byla možnost opakovaného prodloužení za předem domluvený poplatek. Nevyžadovala doklad o pravidelném nebo minimálním příjmu ani ručitele. Šlo o jednu z nejrychlejších mikropůjček na trhu se sloganem: " .. peníze do 10 minut nebo zdarma .."

Podobně rychlé půjčky se srovnatelnými vlastnostmi - bez příjmu, bez registru apod

Japonka oproti ostatním nebankovním nabídkám vynikala v rychlosti schvalování. HC slíbil online žádost o půjčku, respektive odpověď na žádost, zaslat během 60 vteřin a schválenou částku půjčky na bankovní účet do 10 minut. Na druhou stranu, díky intenzivní televizní reklamě, si mohla vybírat. A bylo to znát především na pravděpodobnosti a míře schválených žádostí. Patřila k těm méně dostupným na českém finančním trhu.

první půjčka zdarma

Od února 2018 získala nový název - Kamali. Změna se nedotkla jen označení. Maximální hranice částky pro půjčku se zvýšila z 15000 na 20000 Kč při opakování. Ostatní vlastnosti a parametry zůstaly zachovány. Kamali nyní patří mezi ty absolutně nejrychlejší půjčky na trhu, najdete ji ve výběrech tak zvaných spotřebitelských úvěrů, bez zajištění, ihned na účet - do hodiny, bez kontroly registrů, bez dokládání minimálního příjmu dostupných z menu s půjčkami setříděnými podle podobných vlastností. Ať již v původní podobě a starým názvem nebo v té nové, vylepšené, a s novým názvem a oceněním z nezávislého testu spotřebitelských úvěrů, vždy patřila na úvodní stránku mezi často hledané a populární půjčky

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částka10000 opakovaně až 15000 Kč
Splatnost30 dní lze ZA POPLATEK prodloužit na 150 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Moneta, Raiffeisen, UniCredit
Poukázánído banky žadatele DO DESETI MINUT
Rychlost vyřízení: ".. peníze do 10 minut nebo ZDARMA."
Musí být zaměstnanýNE, NETRVÁ na zaměstnaneckém poměru
Minimální příjemNE, NETRVÁ na pravidelném minálním příjmu
Bez doložení příjmuANO, horní limit je dostatečně nízký
Bez registruNE, KONTROLUJE REGISTRY dlužníků
Nutná registraceANO, bez registrace TO NEPŮJDE
Komplet online?ANO, pohodlně a kompletně vše z počítače nebo mobilu
Předčasné splaceníANO BEZ SANKČNÍCH POPLATKŮ za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, ÚČTUJE si poplatek za vyřízení
Výhody:" .. nejvýhodnější mikropůjčka, až 50000 Kč na rok", online
ObčanstvíČR, pouze občanům České republiky
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetano, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PODOBNÁViaSMS | Ferratum Credit Limit
Japonka kontakt800 300 390
ŽÁDOST vyplnit online žádost

Předchůdce Kamali, Japonská půjčka, zvítězila v hodnocení krátkodobých spotřebitelských úvěrů v České republice. Server "bankovni poplatky" ji označil za: .. "nejvýhodnější krátkodobou půjčku v České republice". Patřila k těm, které se vyřizují z počítače ať už z domova nebo z práce. Zaujala především svými, na nebankovní trh, nízkými úroky (to je opravdu optimistické vyjádření, když při prodloužení dosahoval úrok cca 40% per anum / ročně) a rychlostí převodu schválených peněz do banky - do 10 minut. Po omezenou dobu byla poskytována až do výše 10000 Kč na 30 dní a to zdarma, to jest bez poplatku i bez úroků, za podmínky, že byla splacena včas a úplně. Vylepšením parametrů - maximálního limitu i rychlosti - vznikla úplně nová, která na trhu vystupuje pod novým názvem - Kamali.

Finanční skupina HC, květen 2020

Kdysi, to jest přibližně v roce 2017, se z nabídky stal hit na trhu se sloganem: "do 5 minut nebo zdarma". Dnes, s novými a žádanějšími vlastnostmi a novým názvem stále jedna z nejžadanějších na českém finančním trhu s krátkodobými spotřebitelskými úvěry.