JAPONSKÁ PŮJČKA IHNED NA ÚČET

Japonská půjčka ihned na účet 15 000 Kč

Japonka

Až 15 000 Kč ihned na účet i bez doložení příjmu

Japonská nebankovní půjčka ihned na účet od HC, od února Kamali, nabízela až 15 000 Kč s převodem na účet do 10 minut od okamžiku schválení online žádosti a to na donu až 30 dní s možností opakovaného prodloužení za drobný poplatek. Nevyžadovala doklad o příjmu ani ručitele. Jde o jednu z nejrychlejších mikropůjček na trhu se sloganem: " .. peníze do 10 minut nebo zdarma .."

Podobně rychlé půjčky se srovnatelnými vlastnostmi - bez příjmu, bez registru apod

Japonská půjčka oproti jiným nebankovním vynikala v rychlosti schvalování. HC slíbil žádost o půjčku, resp. odpověď na žádost, zaslat během 60 vteřin a schválenou částku půjčky na účet do 10 minut.

první půjčka zdarma

Od února 2018 získala nový název - Kamali. Změna se nedotkla jen označení. Maximální hranice pro půjčku se zvýšila z 15 000 na 20 000 Kč při opakování. Ostatní parametry půjčky zůstaly zachovány. Kamali nyní patří mezi nejrychlejší půjčky na trhu, najdete ji ve výběrech tzv. spotřebitelských úvěrů, bez zajištění, ihned na účet - do hodiny, bez kontroly registrů, bez dokládání minimálního příjmu dostupných z menu s půjčkami setříděnými podle podobných vlastností.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1.000 Kč
Maximální částka10 000 opakovaně až 15 000 Kč
Splatnost30 dní lze prodloužit na 150 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, KB, Moneta, Raiffeisen, UniCredit
Poukázáníihned na účet
Rychlost vyřízení: ".. peníze do 10 minut nebo ZDARMA."
Musí být zaměstnanýNE
Minimální příjemNE
Bez doložení příjmuANO
Bez registruNE
Nutná registraceANO
Komplet online?ANO
Předčasné splaceníANO
Poplatek za poskytnutíANO
Výhody:" .. nejvýhodnější mikropůjčka, až 50.000 na rok", online
ObčanstvíČR
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetano
PODOBNÁŠvýcarská půjčka | ViaSMS | Ferratum Credit Limit
Japonská půjčka kontakt800 300 390
ŽÁDOST zažádat online o Kamali

Předchůdce Kamali, Japonská půjčka, zvítězila v hodnocení krátkodobých spotřebitelských úvěrů v ČR. Server "bankovni poplatky" ji označil za "nejvýhodnější krátkodobou půjčku v ČR". Patřila k těm, které se vyřizují z počítače ať už z domova nebo z práce. Zaujala především svými, na nebankovní trh, nízkými úroky a rychlostí převodu peněz na účet - do 10 minut. Po omezenou dobu byla poskytována až do výše 10 000 Kč na 30 dní a to zdarma, tj. bez poplatku i bez úroků, za podmínky, že byla včas splacena. Vylepšením parametrů - maximálního limitu i rychlosti - vznikla nová půjčka, která na trhu vystupuje pod novým názvem - Kamali.

  • červen 2018
  • Na účet bez doložení příjmu
CZIN.eu Linkovnik.com Analytics Online pujcka ihned