Japonská půjčka ihned

Japonská půjčka na účet

Shrnutí vlastností: komplet online, první zdarma, odpověď do 60 vteřin, na účtu do 10 minut

Rychlé online půjčky kolem 15000 Kč

japonská půjčka

Až 15000 Kč ihned na účet i bez doložení příjmu

Nebankovní japonská půjčka od společnosti HC, od února 2018 Kamali, nabízela až 15000 Kč s převodem na bankovní účet úspěšného zákazníka do 10 minut od okamžiku posouzení a případného schválení online žádosti s možností splatit zapůjčené peníze do 30 dní. Další, často hledanou výhodou byla možnost získat svoji první půjčku zcela zdarma a současně i možnost opakovaného prodloužení za předem stanovený smluvní poplatek. Nevyžadovala doklad, resp., doložení pravidelného nebo minimálním příjmu ani ručitele. Navíc šlo o jednu o nejrychlejší mikropůjčku na trhu se sloganem: " .. peníze do 10 minut nebo zadarmo .." s, bohužel, jen opticky výhodnou úrokovou sazbou

Konkurence od podobně rychlých půjček se srovnatelnými vlastnostmi - bez příjmu, bez registru

"Japonka" proti ostatním nebankovním spotřebitelským půjčkám vynikala v rychlosti posouzení, schvalování a bankovního převodu. HC slíbovalo správně a úplně vyplnou online žádost o půjčku, respektive odpověď na žádost, zaslat během 60 vteřin. Zákazník tak mohl počítat se schválenou částkou počítat do 10 minut na svém bankovním účtu. Na druhou stranu, díky intenzivní televizní reklamě a vyvolanému zájmu si mohla vybírat. A bylo to znát především na pravděpodobnosti a míře / počtu schválených žádostí. Patřila k těm méně dostupným na českém finančním trhu.

první půjčky zdarma

Od února 2018, po vylepšení několika často žádaných vlastností, získala nový název - Kamali. Změna se nedotkla jen označení. Maximální hranice částky pro půjčku se zvýšila z 15 000 na 20 000 Kč při opakování. Ostatní vlastnosti a parametry zůstaly zachovány. Nový název je spojený s reklamou upevňující povědomí o tom, že ji stále nejdete mezi těmi absolutně nejrychlejšími nebankovními půjčkami na trhu, najdete ji ve výběrech tak zvaných spotřebitelských úvěrů, bez zajištění, na účet do hodiny, bez kontroly registrů, bez dokládání minimálního příjmu dostupných z menu s půjčkami setříděnými podle podobných vlastností. Ať již v původní podobě a starým názvem nebo v té nové, vylepšené, a s novým názvem a oceněním z nezávislého testu spotřebitelských úvěrů, vždy patřila a nadále ji najdete na úvodní stránce mezi často hledanými a populárními půjčkami

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částka10000 opakovaně až 15000 Kč
Splatnost30 dní lze ZA POPLATEK prodloužit na 150 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Moneta, Raiffeisen, UniCredit
Poukázánído banky žadatele DO DESETI MINUT
Rychlost vyřízení: ".. peníze do 10 minut nebo ZADARMO."
Musí být zaměstnanýNETRVÁ na zaměstnaneckém poměru
Minimální příjemNE, NEPOŽADUJE pravidelný minální příjem
Bez dokladu o příjmuANO, horní limit je dostatečně nízký
Bez registruNE, KONTROLUJE REGISTRY dlužníků
Nutná registracebez registrace na webových stránkách TO NEPŮJDE
Komplet online?pohodlně a kompletně vše z počítače nebo mobilního telefonu
Předčasné splaceníANO BEZ SANKČNÍCH POPLATKŮ za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, ÚČTUJE si poplatek za vyřízení
Výhody:" .. nejvýhodnější mikropůjčka, až 50000 Kč na rok", online
ObčanstvíČR, pouze občanům České republiky
Věková hranice/rozsah18+
Bank. účtyano, vlastnictví bankovního účtu JE PODMÍNKOU
PODOBNÁViaSMS | Ferratum Credit Limit
Japonka kontakt800 300 390
ŽÁDOST vyplnit žádost o Kamali

Hodnocení předchůdce nebankovní Kamali s rychlým převodem, "Japonky", vyšlo v nejžadanějších parametrech nejlépe, Japonka zvítězila v hodnocení krátkodobých spotřebitelských úvěrů v České republice. Server "bankovni poplatky" ji označil za: .. "nejvýhodnější krátkodobou půjčku v České republice". Patřila k těm, které se vyřizují z počítače ať už z domova nebo z práce. Zaujala především svými, na nebankovní trh, nízkými úroky (to je opravdu optimistické vyjádření, když při prodloužení dosahoval úrok cca 40% per anum / ročně) a rychlostí převodu schválených peněz do banky - do 10 minut. Po omezenou dobu byla poskytována až do výše 10000 Kč na 30 dní a to bez úroků a dalších poplatků za podmínky, že byla splacena včas a úplně /celá. Vylepšením parametrů - maximálního horního limitu i rychlosti - vznikla úplně nová, která v tržním prostoru vystupuje pod novým názvem.

Finanční skupina HC, červenec 2020

Kdysi, to jest přibližně v roce 2017, se z nabídky stal hit díky chytlavému sloganu. Dnes, s novými a ještě žádanějšími vlastnostmi a novým názvem stále patří mezi jedny z nejžadanějších nebankovních spotřebitelských úvěrů na českém finančním trhu s krátkodobými spotřebitelskými půjčkami.