Půjčka ihned na účet Kredito24

Jednoduché benevolentní půjčky

Shrnutí vlastností: online, rychlá do 15 minut, převod na osobní účet, až 15000 Kč, nebankovní, bez dokladu o příjmech

POZASTAVENO - zkuste online Kimbi nebo Cofidis

Pujcka Kredito24

Půjčka od Kredito24 s okamžitým rychlým převodem ve prospěch běžného účtu zákazníka až 15000 Kč na maximálně 30 dní bez kontroly registrů dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI) a současně i nutnosti dokládat pravidelné celkové měsíční příjmy nejen ze zaměstnání (ale například i pravidelné sociální dávky včetně mateřské a plat z dohodu o vykonání práce) a povinnosti shánět pro uzavření smlouvy i spoluručitele. Rychlost je důležitá a pro většinu z nás často i rozhodující - převedení požadované a následně schválené částky do banky úspěšného žadatele následuje okamžitě po posouzení a vyhodnocení správně a úplně vyplněné online žádosti o půjčku, které typicky nezabere více jak 15 minut. Právě rychlost a částečně i horní limit jsou hlavní výhodou a důvodem pro zvážení této často hledané a na českém trhu spotřebitelských úvěrů z hlediska vlastností poměrně vzácné nabídky na financování. Půjčit si lze i výhodněji, ale každý z nás se nachází v naprosto jedinčné situaci a proto mu budou vyhovovat i jiné podmínky. Držíme palce při hledání a výběru férového a spolehlivého poskytovatele.

Kdyby bylo jednoduché najít rychlý, bezpečný a levný zdroj financování našich denních potřeb, netrávily by denně desetittisíce z nás celé hodiny na Internetu vyhledáváním, porovnáváním a rozhodováním na základě uživatelských zkušeností. Často je jednodušší a daleko rychlejší zkusit některou z webových aplikací, které se na hledání odpovídajících nabídek specialuzují a zaměřují. Nezískaly si obrovskou oblibu, řada z nás vyslovuje jejich označení s despektem. Faktem ale je, že fungují a určité výsledky mají. Poněkud překvapivě je jejich úspěšnost nemalá a pravděpodonost schválení žádosti vyšší než u zavedených a specializovaných půjček, které na svou propagaci vynakládají desítky milionů ročně. Rozebírat podrobněji, o kterých je právě řeč nemusíme. Zmínit, kterou ze specializovaných zkusit, by užitečné být mohlo - tady je na dosah jednoho jediného kliknutí. Hodně štěstí!

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částka15000 Kč
Splatnost1 - maximální doba splácení 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna
Poukázánído banky žadatele bezprostředně po schválení online žádosti
Rychlost vyřízenítypicky do 15 min
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ podmínkou
Příjem a jeho prokazováníNE, NENÍ potřeba / nutné dokládat
Dokladané příjmyNE, poskytovatel NETRVÁ NA DOKLADU
Kontrola registruFirma / společnost NETRVÁ NA KONTROLE záznamů v registrech
První zdarmaNE, nový zákazník si, bohužel, NEMŮŽE půjčit POPRVÉ ZDARMA
Nutná registraceregistrace umožní vyplnit online žádost, jinak požádat nelze
Potřebné dokumentyobčanský průkaz, číslo běžného účtu, mobil
RPSNposkytovatel půjčky neuvádí - úroková sazba se odvíjí od výše půjček
Ručitel / ručeníNE, NULOVÁ POTŘEBA shánět spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Komplet online?ANO, vše lze pohodlně a kompletně vyřídit z mobilu nebo počítače
Předčasné splaceníŽÁDNÉ POPLATKY za předčasné splacení / úhradu splátek
Poplatek za poskytnutíspolečnost / poskytovatel si ÚČTUJE POPLATEK za schválení půjčky
Výhodyviz popis výše + nulová povinnost shánět spoluručitele
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18+
vlastnictví bankovního účtu je kvůli převodu peněz NUTNOST
Podobnáaž 30000 Kč rychle na účtu | rychl8 od Zaplo / Geco | pujcka na splatky od CreditLimit
ŽádostDOČASNĚ POZASTAVENO - zkuste Kimbi nebo Cofidis

Půjčky Kredito24 a její reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele): Úvěr 3000 Kč | Úroková sazba 365% p.a. | Poplatky 900 Kč | Doba splatnosti 30 dnů | Splátka 3900 Kč | RPSN 2334% | Skryté poplatky 0 Kč | Dodatečné náklady 0 Kč | Předčasné splacení zdarma! | Toutu nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí potřebitelského úvěru

Zdroj (*): Člen skupiny Kreditech Česká republika s.r.o., červenec 2020

Škoda, že jsme se s podobnou půjčkou i poskytovatelem museli rozloučit - od konce roku 2019 už finanční služny neposkytuje. Její jedinou (bohužel velkou) nevýhodou byl jeden jediný bankovní ústav, který nemohl zaručit opravdu rychlý transfer do odlišné banky užívané úspěšným žadatelem. Jinak patřila spíše ke světlým a levnějším výjimkám / půjčkám na českém trhu krátkodobých i dlouhodobých spotřebitelských půjček nejen na splátky.