Nebankovní půjčka ihned Kredito24

Benevolentní nebankovní půjčky

Shrnutí vlastností: online, rychlá do 15 minut, převod na osobní účet, až 15000 Kč, nebankovní, bez dokladu o příjmech

POZASTAVENO - zkuste Kimbi nebo Cofidis

Půjčka dlouhodobá a téměř hned

Půjčky převáděné hned na účet od německé finanční skupiny Kreditech vynikají okamžitým rychlým převodem ve prospěch běžného účtu zákazníka. Půjčit si můžeme až 15000 Kč na maximálně 30 dnů a to bez kontroly záznamů v registrech dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI) a současně i nutnosti dokládat pravidelné celkové měsíční příjmy nejen ze zaměstnání (ale například i pravidelné sociální dávky včetně mateřské a plateb z různých dohod o vykonání práce) a povinnosti shánět pro uzavření smlouvy i spoluručitele. Rychlost je důležitá a pro většinu z nás často i rozhodující - převedení požadované a následně schválené nebankovní půjčky do banky úspěšného žadatele následuje okamžitě po posouzení a vyhodnocení správně a úplně vyplněné zákaznické žádosti o půjčku, které typicky nezabere více jak 15 minut. Půjčka, podmínky a její rychlost (a částečně i horní limit) jsou hlavní výhodou a důvodem pro zvážení této často hledané a na českém trhu spotřebitelských úvěrů z hlediska vlastností poměrně vzácné nabídky na financování. Půjčit si lze i výhodněji, ale každý z nás se nachází v naprosto jedinečné situaci a proto mu budou vyhovovat i jiné podmínky. Držíme palce při hledání a výběru férového a spolehlivého poskytovatele.

Pokud by uvedená suma nestačila a bylo nutné přemýšlet o vyšší půjčce až 75 000 Kč, je tu její právě "sestra" ze stejně pojmenované "stáje". Kdyby bylo jednoduché najít rychlý, bezpečný a levný zdroj financování našich denních potřeb, netrávily by denně desetitisíce z nás celé hodiny na Internetu vyhledáváním, porovnáváním a rozhodováním na základě výsledků vyhledávačů i uživatelských zkušeností. Obvykle je jednodušší a daleko rychlejší zkusit některou z webových aplikací, které se na hledání odpovídajících nabídek specialuzují a zaměřují. Nezískaly si obrovskou oblibu, řada z nás vyslovuje jejich označení s despektem. Faktem ale je, že fungují a určité výsledky mají. Poněkud překvapivě je jejich úspěšnost nemalá a pravděpodobnost schválení žádosti vyšší než u zavedených a specializovaných nebankovních půjček, které na svou propagaci vynakládají desítky milionů korun ročně. Rozebírat podrobněji, o kterých půjčkách je právě řeč nemusíme. Zmínit, kterou ze specializovaných zkusit, by užitečné být mohlo - tady si půjčíme na dosah jednoho jediného kliknutí. Alternativou k poměrně vzácným dlouhodobým půjčkám je možnost využít portály, kde půjčují lidé lidem s úrokem od 2,99% do 6,99% ročně. Neexistuje rozumný důvod tam alespoň nenahlédnout. Hodně štěstí a rozum do hrsti!

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částka15000 Kč
Splatnost1 - maximální doba splácení 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna
Poukázánído banky žadatele bezprostředně po schválení přijaté žádosti
Doba vyřízenítypicky do 15 min
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ podmínkou
Příjem a jeho prokazováníK PŮJČCE NENÍ potřeba / nutné doložit
Dokladované příjmyNE, poskytovatel NETRVÁ NA DOKLADU
Kontrola registrufirma / společnost NETRVÁ NA KONTROLE dlužnických záznamů
První zdarmaNE, nový zákazník si, bohužel, NEMŮŽE půjčit POPRVÉ ZADARMO
Nutná registraceregistrace umožní vyplnit kompletní žádost, jiným způsobem požádat nelze
Potřebné dokumentyobčanský průkaz, číslo běžného účtu, mobil
RPSNposkytovatel půjčky neuvádí - úroková sazba se odvíjí od výše zapůjčeného obnosu
Ručitel / ručeníNE, NULOVÁ POTŘEBA shánět spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Komplet online?půjčku lze pohodlně a kompletně vyřídit z mobilního telefonu nebo počítače
Předčasné splaceníŽÁDNÉ POPLATKY za předčasnou úhradu splátek
Poplatek za poskytnutíspolečnost / poskytovatel si ÚČTUJE POPLATEK za schválení půjčky
Výhodyviz popis výše + nulová povinnost shánět spoluručitele
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18+
vlastnictví bankovního účtu je kvůli převodu peněz NUTNOST
Podobná půjčkaaž 30000 Kč rychle na účtu | rychlá od Zaplo / Geco | pujcka na splatky od CreditLimit
ŽádostDOČASNĚ POZASTAVENO - zkuste Kimbi nebo Cofidis

Půjčky a jejich reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele): Úvěr 3000 Kč | Úroková sazba 365% p.a. | Poplatky 900 Kč | Doba splatnosti 30 dnů | Splátka 3900 Kč | RPSN 2334% | Skryté poplatky 0 Kč | Dodatečné náklady 0 Kč | Předčasné splacení bez sankce! | Touto nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí spotřebitelského úvěru

Zdroj (*): Člen skupiny Kreditech Česká republika s.r.o., září 2021

Škoda, že jsme se s podobnou půjčkou i ojedinělým poskytovatelem z nebankovního sektoru museli rozloučit. Od konce roku 2019 už krátkodobé půjčky neposkytuje. Její jedinou (bohužel velkou) nevýhodou byl jeden jediný bankovní ústav, který nemohl zaručit opravdu rychlý transfer do odlišné banky užívané úspěšným žadatelem. Jinak patřila spíše ke světlým a levnějším výjimkám / půjčkám na českém trhu krátkodobých i dlouhodobých spotřebitelských úvěrů nejen na splátky.