Půjčka ihned na účet

Půjčka ihned bez doložení příjmu

Shrnutí vlastností: nebankovní, online, bez nutnosti dokládat příjem, rychlá, do 10 minut na bankovní účet

POZASTAVENO - PODOBNÉ ONLINE PŮJČKY

Půjčka ihned do 12000 Kč

creditkasa

Půjčka ihned na účet od CreditKasa je především rychlá - patří k těm vůbec nejrychlejším na českém trhu. Žádost poskytovatel vyřizuje typicky / nejpozději do 10 minut od odeslání žádosti s tím, že částku od 1000 do 12000 Kč si žadatel může zapůjčit až na 30 dní. K převodu schváleného obnosu dochází standardně do 10 minut po vyhodnocení žádosti a odeslání výsledku.

Mezi nebankovními spotřebitelskými půjčkami je CreditKasa hledaná především kvůli rychlosti a maximální částce, o kterou lze zažádat. Rychlost vyhodnocení žádosti a případně i odeslání na účet žadatele odpovídá tak zvaným mikropůjčkám, jejichž doménou jsou úvěrové částky mezi 1000 a 5000 tisíci korun.

prvni zdarma

CreditKasa, respektive její rychlá půjčka, by zaujala ještě více, kdyby, jako řada jejich konkurentů na českém finančním trhu, nabídla novým klientům možnost vzít si první půjčku ZDARMA a vyzkoušet si její inzerované vlastnosti. Právě u těchto nabídek stojí za to začít - třináct nabídek, kdy si žadatel, pokud je novým klientem, může půjčit zdarma, dává při řádném splácení zajímavé možnosti. Při částkách od 7000 Kč až do 20000 Kč se jejich kombinací dá dosáhnout na několikaměsíční financování zcela ZDARMA, bez zaplacení jediné koruny úroků a poplatku. Kolik si půjčíte, tolik i splatíte za předpokladu, že je vše splaceno úplně a včas.

Možnost pozitivně ovlivnit záznamy v registrech dlužníků

Každá schválená a vyplacená spotřebitelská půjčka / úvěr vstupuje do tak zvaných registrů dlužníků, kde po úspěšném a včasném splacení zůstává pozitivní záznam. "První zdarma" je tak rychlou a zajímavou příležitostí, jak vylepšit stávající záznamy v registru (dlužníků) o několik kladných záznamů a připravit si možnost pro snadnější a levnější budoucí financování.

Půjčka ihned 1000 až 12000 Kč do 10 minut

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částka12000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, Equa bank, KB, FIO Banka, UniCredit Bank
Poukázánína bankovní účet žadatele
Musí být zaměstnanecANO, zaměstnanecký poměr je podmínkou
Minimální příjemANO, minimální mzda, důchod, mateřská
Doložení příjmuANO, doklad o trvalém/minimálním příjmu JE PODMÍNKOU
Bez registruNE, KONTROLUJE REGISTRY dlužníků
První zdarmaNE, NELZE si půjčit poprvé zdarma
Potřebné dokumentykopie občanského průkazu
Účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje žadatel o půjčku
Délka vyřízení10 minut, TYPICKY BĚHEM maximálně DESETI MINUT
Komplet online?ANO, vše lze pohodlně vyřídit z mobilu, počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, NEÚČTUJE sankční poplatky
Poplatek za poskytnutíANO, poskytovatel si ÚČTUJE POPLATEK za poskytnutí
VýhodyRYCHLÁ, ONLINE, pravděpodobnost schválení
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU pro poskytnutí
PODOBNÁKamali | superrychlé Zaplo / Geco | Credit Limit
ŽÁDOSTPOZASTAVENO - ZKUSTE PODOBNÉ RYCHLÉ PŮJČKY

Reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele): "Pokud si u společnosti CreditKasa půjčíte 1000 Kč na 1 den, kdy výše RPSN dosahuje 137 640,8 %, roční úroková sazba je 730,0 % a úrok za jeden den činí 2 % z vypůjčené částky, je kalkulace následující: (1000 + 20Kč (2 %) * 1 den) = 20 Kč. Celková splatná částka ke dni splatnosti úvěru tedy činí 1020 Kč. Zákazník může získat úvěr a použít jej na neomezenou dobu. Pokud uhradí minimální platbu, může být úvěr podle smlouvy zákazníkovi prodloužen automaticky, a to o stejné období splatnosti, jako bylo sjednáno ve smlouvě o spotřebitelském úvěru.

(*) Zdroj: CreditKasa, květen 2020

Škoda jí - před pár lety velmi často hledaná nabídka, navíc poměrně netypickým způsobem - uživatelé ji totiž hledali podle názvu produktu a to k vidění na českém Internetu moc není. Škoda, že už není mezi námi a nekonkuruje ostatním.

Nejen z hlediska zájemce a žadatele, ale i zhlediska majitele / poskytovatele je zajímavý i objem hledání slovního spojení obsahujícím název / značku poskytovatele. Ten často mnohonásobně převyšuje objem hledání masivní televizní reklamou podporované podobné půjčky. Poskytovatel si, zřejmě, udělal mezi zájemci a potenciálními klienty dobré jméno (nebo, a to je v době Internetu častý jev - dobře zvládnul a ještě lépe využil prvky virálního online marketingu) ..

.