Půjčka ihned na účet

Půjčka ihned bez doložení příjmu

Shrnutí vlastností: nebankovní, online, bez nutnosti dokládat příjem, rychlá, do 10 minut na bankovní účet

POZASTAVENO - PODOBNÉ ONLINE PŮJČKY

Půjčka ihned do 12 000 Kč

creditkasa

Půjčka ihned na účet od CreditKasa je především rychlá - patří k těm vůbec nejrychlejším na českém trhu. Žádost poskytovatel vyřizuje do 10 minut od odeslání s tím, že částku od 1 000 do 12 000 Kč si žadatel může zapůjčit až na 30 dní. K převodu schváleného obnosu dochází typicky do 10 minut po vyhodnocení žádosti.

Mezi nebankovními spotřebitelskými půjčkami je CreditKasa hledaná především kvůli rychlosti a maximální částce, o kterou lze zažádat. Rychlost vyhodnocení žádosti a případně i odeslání na účet žadatale odpovídá mikropůjčkám, jejichž doménou jsou úvěrové částky mezi 1 tisíci a 5 tisíci Kč.

Zajímavý je i objem hledání slovního spojení s názvem poskytovatele, který často mnohonásobně převyšuje televizní reklamou podporované podobné půjčky. Poskytovatel si, zřejmě, udělal mezi klienty jméno ..

.

prvni zdarma

Půjčka ihned od CreditKasa by zaujala ještě více, kdyby, jako řada jejich konkurentů, nabídla novým klientům možnost vzít si první půjčku ZDARMA. Právě u těchto nabídek stojí za to začít - 13 nabídek, kdy si žadatel, pokud je novým klientem, může půjčit zdarma, dává při řádném splácení zajímavé možnosti. Při částkách od 7 000 Kč až do 20 000 Kč se jejich kombinací dá dosáhnout na několikaměsíční financování zcela ZDARMA, bez zaplacení jediné koruny úroků a poplatku.

Možnost pozitivně ovlivnit záznamy v registrech dlužníků

Každá schválená a vyplacená spotřebitelská půjčka / úvěr vstupuje do tzv. registru, kde po úspěšném a včasném splacení zůstává pozitivní záznam. "První zdarma" je tak rychlou a zajímavou příležitostí, jak vylepšit registr (dlužníků) o několik kladných záznamů a připravit si možnost pro snadnější a levnější budoucí financování.

Půjčka ihned 1 000 až 12 000 Kč do 10 minut

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1 000 Kč
Maximální částka12 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, Equa bank, KB, FIO Banka, UniCredit Bank
Poukázánína bankovní účet žadatele
Musí být zaměstnanecANO, zaměstnanecký poměr je podmínkou
Minimální příjemANO, minimální mzda, důchod, mateřská
Doložení příjmuANO, doklad o trvalém/minimálním příjmu je podmínkou
Bez registruNE, kontroluje registry dlužníků
První zdarmaNE, nelze si půjčit poprvé zdarma
Potřebné dokumentykopie OP
Účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje žadatel o půjčku
Délka vyřízení10 minut, typicky během maximálně deseti minut
Komplet online?ANO, vše lze vyřídit z mobilu, počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, neúčtuje sankční poplatky
Poplatek za poskytnutíANO
VýhodyRYCHLÁ, ONLINE, pravděpodobnost schválení
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU pro poskytnutí
PODOBNÁKamali | Zaplo / Geco | Credit Limit
ŽÁDOSTPOZASTAVENO - ZKUSTE PODOBNÉ RYCHLÉ PŮJČKY

Reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele): "Pokud si u společnosti CreditKasa půjčíte 1 000 Kč na 1 den, kdy výše RPSN dosahuje 137 640,8 %, roční úroková sazba je 730,0 % a úrok za jeden den činí 2 % z vypůjčené částky, je kalkulace následující: (1000 + 20Kč (2 %) * 1 den) = 20 Kč. Celková splatná částka ke dni splatnosti úvěru tedy činí 1 020 Kč. Zákazník může získat úvěr a použít jej na neomezenou dobu. Pokud uhradí minimální platbu, může být úvěr podle smlouvy zákazníkovi prodloužen automaticky, a to o stejné období splatnosti, jako bylo sjednáno ve smlouvě o spotřebitelském úvěru.

(*) Zdroj: CreditKasa, duben 2019