Půjčka ihned na účet

Půjčka ihned bez doložení příjmu

Shrnutí vlastností: nebankovní, online, bez nutnosti dokládat příjem, rychlá, do 10 minut na bankovní účet

ZKUSTE PODOBNÉ ONLINE PŮJČKY

Půjčky ihned do 12000 Kč

půjčka ihned

Půjčka ihned na účet od CreditKasa je především rychlá - patří k těm vůbec nejrychlejším na českém trhu. Žádost poskytovatel vyřizuje typicky / nejpozději do 10 minut od odeslání žádosti s tím, že částku od 1000 do 12000 Kč si žadatel může zapůjčit až na 30 dní. K převodu schváleného obnosu dochází standardně do 10 minut po vyhodnocení žádosti a odeslání výsledku.

Mezi nebankovními spotřebitelskými půjčkami je CreditKasa hledaná především kvůli rychlosti a relativně často žádáné maximální částce, o kterou lze zažádat. Rychlost vyhodnocování žádostí a případně i odeslání na účet žadatele odpovídá tak zvaným mikropůjčkám, jejichž doménou jsou úvěrové částky mezi 1 000 a 5 000 tisíci korun.

prvni zdarma

Společnost, respektive její rychlá půjčka, by zaujala ještě více, kdyby, jako řada jejich konkurentů na českém finančním trhu, nabídla novým klientům možnost vzít si první půjčku ZDARMA a vyzkoušet si její inzerované vlastnosti a například i komunikaci se zákaznickou podporou. Právě u půjček, které jsou poprvé zcela bezlatné a zadarmo stojí za to začít - čtrnáct nabídek, kdy si žadatel, pokud je novým klientem, může získat svoji první půjčku úplně zdarma, dává při řádném splácení zajímavé možnosti. Při částkách od 7000 Kč až do 20000 Kč se jejich kombinací dá dosáhnout na několikaměsíční zcela bezúročné financování bez zaplacení jediné koruny na úrocích a poplatcích. Kolik si kdo půjčí, tolik i splatí za předpokladu, že splatí vše úplně a včas.

Možnost pozitivně ovlivnit záznamy v registrech dlužníků

Každá schválená a vyplacená spotřebitelská půjčka / úvěr vstupuje do tak zvaných registrů dlužníků, kde po úspěšném a včasném splacení zůstává pozitivní záznam. "První zdarma" je tak rychlou a zajímavou příležitostí, jak vylepšit stávající záznamy v registru (dlužníků) o několik kladných záznamů a připravit si možnost pro snadnější a levnější budoucí financování.

Půjčka online 1000 až 12000 Kč do 10 minut

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částka12000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, Equa bank, KB, FIO Banka, UniCredit Bank
Poukázánína bankovní účet žadatele
Musí být zaměstnanecANO, zaměstnanecký poměr je podmínkou
Minimální příjemminimální mzda, důchod, mateřská JSOU PODMÍNKOU
Doložení příjmůdoklad o trvalém / minimálním příjmu JE NUTNÝ
Bez registruNE, KONTROLUJE REGISTRY dlužníků
První zdarmaNELZE si půjčit poprvé zdarma
Potřebné dokumentykopie občanského průkazu
Účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje úspěšný zájemce o půjčku
Délka vyřízení10 minut, TYPICKY BĚHEM maximálně DESETI MINUT
Komplet online?vše lze pohodlně vyřídit z mobilního telefonuu, počítače nebo tabletu
Předčasné splacení zdarmaNEÚČTUJE sankční poplatky za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíposkytovatel si ÚČTUJE POPLATEK za poskytnutí
VýhodyRYCHLÁ, ONLINE, pravděpodobnost schválení
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice18+
Bankovní účetbankovní účet JE PODMÍNKOU pro odsouhlasení a poskytnutí půjčky
PODOBNÁKamali | ihned na ruku Zaplo | Credit Limit
ŽÁDOSTPOZASTAVENO - ZKUSTE PODOBNÉ RYCHLÉ PŮJČKY

Reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele): "Pokud si u společnosti půjčíte 1000 Kč na 1 den, kdy výše RPSN dosahuje 137 640,8 %, roční úroková sazba je 730,0 % a úrok za jeden den činí 2 % z vypůjčené částky, je kalkulace následující: (1000 + 20Kč (2 %) * 1 den) = 20 Kč. Celková splatná částka ke dni splatnosti úvěru tedy činí 1020 Kč. Zákazník může získat úvěr a použít jej na neomezenou dobu. Pokud uhradí minimální platbu, může být úvěr podle smlouvy zákazníkovi prodloužen automaticky, a to o stejné období splatnosti, jako bylo sjednáno ve smlouvě o spotřebitelské půjčce.

(*) Zdroj: webové stránky CK, srpen 2020

Škoda jí - před pár lety velmi často hledaná nabídka, navíc poměrně netypickým způsobem - uživatelé ji totiž hledali podle názvu produktu a to k vidění na našem Internetu moc není. Škoda, že už není mezi námi a nekonkuruje ostatním.

Nejen z hlediska zájemce a žadatele, ale i zhlediska majitele / poskytovatele je zajímavý i objem hledání slovního spojení obsahujícím název / značku poskytovatele. Ten často mnohonásobně převyšuje objem hledání masivní televizní reklamou podporované podobné půjčky. Poskytovatel si, zřejmě, udělal mezi zájemci a potenciálními klienty dobré jméno (nebo, a to je v době Internetu častý jev - dobře zvládnul a ještě lépe využil prvky virálního online marketingu) ..

.