PŮJČKA IHNED NA ÚČET

Půjčka ihned bez doložení příjmu

Shrnutí vlastností: nebankovní, online, bez nutnosti dokládat příjem, rychlá, do 10 minut na bankovní účet

POZASTAVENO - PODOBNÉ ONLINE PŮJČKY

Půjčka ihned do 12 000 Kč

creditkasa

Půjčka ihned na účet od CreditKasa je především rychlá - patří k těm vůbec nejrychlejším na českém trhu. Žádost poskytovatel vyřizuje do 10 minut od odeslání s tím, že částku od 1 000 do 12 000 Kč si žadatel může zapůjšit až na 30 dní. K převodu schváleného obnosu dochází typicky do 10 minut po vyhodnocení žádosti.

Mezi nebankovními spotřebitelskými půjčkami je CreditKasa hledaná především kvůli rychlosti a maximální částce, o kterou lze zažádat. Rychlost vyhodnocení žádosti a případně i odeslání na účet žadatale odpovídá mikropůjčkám, jejichž doménou jsou úvěrové částky mezi 1 tisíci a 5 tisíci Kč.

Zajímavý je i objem hledání slovního spojení s názvem poskytovatele, který často mnohonásobně převyšuje televizní reklamou podporovanou Kamali a Zonky. Poskytovatel si, zřejmě, udělal mezi klienty jméno ..

.

prvni zdarma

Půjčka ihned CreditKasa by zaujala ještě více, kdyby, jako řada jejich konkurentů, nabídla novým klientům možnost vzít si první půjčku ZDARMA. Právě u těchto nabídek stojí za to začít - 12 nabídek, kdy si žadatel, pokud je novým klientem, může půjčit zdarma, dává při řádném splácení zajímavé možnosti. Při částkách od 7 000 Kč až do 20 000 Kč se jejich kombinací dá dosáhnout na několikaměsíční financování zcela ZDARMA, bez zaplacení jediné koruny úroků a poplatku.

Každá schválená a vyplacená spotřebitelská půjčka / úvěr vstupuje do tzv. registru, kde po úspěšném a včasném splacení zůstává pozitivní záznam. "První zdarma" je tak rychlou a jednoduchou příležitostí, jak vylepšit registr (dlužníků) o několik kladných záznamů a připravit si možnost pro snadnější a levnější budoucí financování.

Půjčka ihned 1 000 až 12 000 Kč do 10 minut

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1 000 Kč
Maximální částka12 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, Equa bank, KB, FIO Banka, UniCredit Bank
Poukázánína bankovní účet
Musí být zaměstnanecANO, zaměstnanecký poměr je podmínkou
Minimální příjemANO, minimální mzda, důchod, mateřská
Doložení příjmuANO, doklad o trvalém/minimálním příjmu je podmínkou
Bez registruNE, kontroluje registry dlužníků
První zdarmaNE, nelze si půjčit poprvé zdarma
Potřebné dokumentykopie OP
Účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje žadatel o půjčku
Délka vyřízení10 minut, typicky během maximálně deseti minut
Komplet online?ANO, vše lze vyřídit z mobilu, počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, neúčtuje sankční poplatky
Poplatek za poskytnutíANO
VýhodyRYCHLÁ, ONLINE, pravděpodobnost schválení
ObčanstvíČR, pouze občané České republiky
Věková hranice18+
Bankovní účetANO, bankovní účet je podmínkou pro poskytnutí půjčky
PODOBNÁKamali | Zaplo / Geco | Credit Limit
ŽÁDOSTDOČASNĚ POZASTAVENO

Reprezentativní příklad půjčky (* webové stránky poskytovatele): "Pokud si u společnosti CreditKasa půjčíte 1 000 Kč na 1 den, kdy výše RPSN dosahuje 137 640,8 %, roční úroková sazba je 730,0 % a úrok za jeden den činí 2 % z vypůjčené částky, je kalkulace následující: (1000 + 20Kč (2 %) * 1 den) = 20 Kč. Celková splatná částka ke dni splatnosti úvěru tedy činí 1 020 Kč. Klient může získat úvěr a použít jej na neomezenou dobu. Pokud klient uhradí minimální platbu, může být úvěr podle smlouvy prodloužen automaticky, a to o stejné období splatnosti, jako bylo sjednáno ve smlouvě o úvěru.

(*) Zdroj: CreditKasa

  • prosinec 2018
Analytics Pujcka