Půjčka ihned

Půjčka ihned na účet od 1 - 15 000 Kč

SOSCredit

Půjčka ihned do 15 000 Kč od SOSCredit patří mezi nebankovní půjčky schvalované rychle, typicky do cca 15 minut. Nový zákazník si může půjčit max. 6 000 Kč na 28 dní, opakovaný úvěr umožňuje půjčku max. 15 000 Kč.

Průběh a rychlost schválení žádosti o půjčku

Po vyplnění online žádosti a dodání/zaslání kopie OP + druhého dokladu a 3 posledních výpisů z účtu SOSCredit odešle SMS s výsledkem posouzení žádosti. V případě kladného výsledku je požadovaná částka okamžitě odeslána. Na účtu žadatele bude připsána do cca 15 minut v případě, že žadatel i poskytovatel mají své bankovní účty ve stejné bance, tj. ve stejné jako poskytovatel půjčky. V opačném případě zabere převod 1 až 3 pracovní dny.

Podobná půjčka ihned na účet nejpozději do hodiny

Pokud peníze potřebujete urgentně, většinou oceníte, pokud požadovaná částka dorazí rychle - ".. kdo rychle dává, dvakrát dává ..". Půjčky, které projdou schvalovacím procesem, případně i dorazí do banky nejpozději do hodiny, většinou do 30 minut, jsou nejrychleji přístupné přes MENU, kde jsou podobné nabídky setříděny do skupin podle vlastností, ve zmíněném případě i podle rychlosti schválení žádosti a následného převodu na účet. Jednou z nejrychlejších půjček na českém trhu je půjčka s maximální horní hranicí 10 000 Kč od Ferratum, která dorazí na účet ihned po schválení, nejpozději do hodiny .. a sms půjčka ihned na účet, tentokrát s nižší částkou, o kterou lze žádat.

První půjčka zdarma s převodem ihned na účet

Pokud Vám nabídka SOSCredit nevyhovuje např. požadovaným podklady potřebnými k žádosti o půjčku nebo limitem pro nové zákazníky, vyzkoušejte nabídky, které jsou poprvé zdarma. Najdete mezi nimi půjčky bez registru, bez nutnosti dokládat příjem, ale i možnost půjčit si poprvé proti zástavě až 30 000 Kč na 35 dnů bez úroku a poplatku za schválení a vyřízení půjčky. Nezapoměňte: pravděpodobnost schválení žádosti o půjčku je tím vyšší, čím nižší je částka, o kterou žádate.

první půjčka zdarma

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1 000 Kč
Maximální částka15 000 Kč při opakované půjčce
Splatnost7 dní - 28 dní
Poukázánína bankovní účet
Rychlost vyřízení15 minut
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, FIO banka, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK
Musí být zaměstnanecANO
Minimální příjemNE
Doložení příjmuNE, zcela výjimečně
Bez registruANO
První zdarmaNE
Nutná registraceano
Potřebné dokumentyOP + druhý doklad + 3 poslední výpisy + mobilní číslo
RPSNna stránkách poskytovatele
RUČITEL / RUČENÍNE
Účelbezúčelová
Komplet online?ANO
Předčasné splacení zdarmaANO
Poplatek za poskytnutíano
Výhodybez ručitele, ihned, bez registru
ObčanstvíČR
Věková hranice/rozsahod 21 let
Bankovní účetano
Podobná Zaplo - 1. zdarma | Kamali - poprvé zdarma
ŽÁDOSTVYPLNIT ŽÁDOST

Reprezentativní příklad půjčky(*): 6 000 Kč, období: 21 dní, poplatek: 1 763 Kč, celkem k úhradě: 7 763 Kč. Od celkové částky je možné odečíst slevu pro stálé klienty v případě, že zákazník po úspěšném splacení půjčku opakuje.

Zdroj (*): SOS Credit

  • srpen 2018
Seo servis CZIN.eu Analytics Pujcka