PŮJČKA IHNED NA ÚČET

Půjčka ihned do 12 000 Kč

creditkasa

Půjčka ihned od CreditKasa je především rychlá - patří k těm nejrychlejším na českém trhu. Žádost poskytovatel vyřizuje do 10 minut od odeslání s tím, že částku od 1 000 do 12 000 Kč si žadatel může zapůjšit až na 30 dní. K převodu schváleného obnosu dochází typicky do 10 minut po vyhodnocení žádosti.

Mezi nebankovními spotřebitelskými půjčkami je CreditKasa hledaná především kvůli rychlosti a max. částce, o kterou lze žádat. Rychlost vyhodnocení žádosti a případně i odeslání na účet žadatale odpovídá mikropůjčkám, jejichž doménou jsou úvěrové částky mezi 1 tisíci a 5 tisíci Kč.

Zajímavý je i objem hledání slovního spojení s názvem poskytovatele, který často mnohonásobně převyšuje televizní reklamou podporovanou Kamali a Zonky. Poskytovatel si, zřejmě, udělal mezi klienty jméno ..

.

prvni zdarma

Nabídka by zaujala ještě více, kdyby, jako řada jejich konkurentů, nabídla novým klientům první půjčku ZDARMA. Právě u těchto nabídek stojí za to začít - 7 nabídek, kdy si žadatel, pokud je novým klientem, může půjčit zdarma, dává při řádném splácení zajímavé možnosti. Při částkách od 7 000 Kč až do 20 000 Kč se jejich kombinací dá dosáhnout na několikaměsíční financování zcela ZDARMA, bez zaplacení jediné koruny úroků a poplatku.

Každá schválena a vyplacená spotřebitelská půjčka / úvěr vstupuje do tzv. registru, kde po úspěšném a včasném splacení zůstává pozitivní záznam. "První zdarma" je tak rychlou a jednoduchou příležitostí, jak vylepšit registr o několik kladných záznamů a připravit si možnost pro snadnější a levnější budoucí financování.

Půjčka ihned 1 000 až 12 000 Kč do 10 minut

DRUHPARAMETRY
Min. částka1 000 Kč
Max. částka12 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, Equa bank, KB, FIO Banka, UniCredit Bank
Poukázánína bankovní účet
Musí být zaměstnanecano
Minimální příjemANO, minimální mzda
Doložení příjmuANO
Bez registruNE
První zdarmaNE
Potřebné dokumentykopie OP
Účelbezúčelová
Délka vyřízení10 minut
Komplet online?ANO
Předčasné splacení zdarmaANO
Poplatek za poskytnutíANO
VýhodyRYCHLÁ, ONLINE, pravděpodobnost schválení
ObčanstvíČR
Věková hranice18+
Bankovní účetano
PODOBNÁKamali | Zaplo / Geco | Credit Limit
ŽÁDOSTDOČASNĚ POZASTAVENO

Reprezentativní příklad půjčky (*): "Pokud si u společnosti CreditKasa půjčíte 1 000 Kč na 1 den, kdy výše RPSN dosahuje 137 640,8 %, roční úroková sazba je 730,0 % a úrok za jeden den činí 2 % z vypůjčené částky, je kalkulace následující: (1000 + 20Kč (2 %) * 1 den) = 20 Kč. Celková splatná částka ke dni splatnosti úvěru tedy činí 1 020 Kč. Klient může získat úvěr a použít jej na neomezenou dobu. Pokud klient uhradí minimální platbu, může být úvěr podle smlouvy prodloužen automaticky, a to o stejné období splatnosti, jako bylo sjednáno ve smlouvě o úvěru.

(*) Zdroj: CreditKasa

  • srpen 2018
CZIN.eu CZIN.eu Analytics Pujcka